Księga Pamiątkowa
Warszawa 1933; 34 x 25 cm, oprawa wydawnicza, płótno, w bardzo rzadkim kolorze czerwonym, wykonana przez Bolesława Zjawińskiego (1886-1947);
układ graficzny i projekt oprawy - Stanisław Ostoja Chrostowski. Zarys dziejów lotnictwa polskiego; Wojsko balonowe w niepodległej Polsce w okresie wojny 1918 - 1920; Lotnictwo wojskowe w okresie pokojowym 1921 - 1933; Lotnictwo cywilne w okresie 1918 - 1933; Życiorysy poległych lotników; Historia powstawania Pomnika Lotnika w Warszawie; i in. 4 oryginalne, całostronicowe, sygnowane drzeworyty Stanisława Ostoi Chrostowskiego, 3 tablice w kolorowej chromolitografii rysowane przez Jerzego Radlicza, portret Żwirki i Wigury (rotograwiura), 2 tablice w kolorowej rotograwiurze obramowane złotą ramką w chromolitografii, w tym praca prof. Tadeusza Pruszkowskiego; Stan zachowania bez zastrzeżeń.