olej, tektura; 49,5 x 35 cm;
sygn. i dat. l. g.: Andrzejewski / -1929-;
na odwrocie opisany: N 1. 292 / Weteran z wnuczką / olejny.
Obraz przedstawia mężczyznę w mundurze powstańca styczniowego.