Bardzo ciekawy obiekt dla kolekcjonerów monet antycznych. Suberat trójdenarówki Oktawiana Augusta. Czytelny egzemplarz. Przetarcia srebrzenia. Patyna. Waga: 10,31 g
Aukcja 1 - Antyki, sztuka i przedmioty kolekcjonerskie