litografia, papier; 71 x 41,5 cm (wymiar kompozycji),
65 x 47,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisana u dołu l. d.: Epreuve d'a "Akt na tle morza" (ołówkiem), p. d.: Lucjan Mianowski 73 (ołówkiem).