Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 - 700
Warszawa, nakład Gebethnera i Wolffa, 1902-1903
III tomy, 24 cm, s. 424, 416, 564, liczne ilustracje, oprawa płócienna, tłoczenia, złocenia
oderwania oprawy, przetarcia krawędzi, stemple własnościowe
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 - 700
200 | |||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||