Irena Nowakowska-Acedańska (1909–1983), Pejzaż z Wisły, 1947*
Estymacje:
421 - 537 EUR
akwarela/papier, 24 x 33 cm sygn. p.d.: I. NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA