Marian Konarski, (1909-1998), Wolność osobista, 1954
Estymacje:
2 209 - 2 558 EUR
Technika: sangwina, kredka, akwarela, papier Wymiary: 35x51 cm (w świetle passe-partout) Sygnatura: sygnowany l.d.: "M. Konarski 20.XII.54"
Proweniencja: Praca reprodukowana w katalogu wystawy „Marian Konarski 1909-1998, Szczepowy Rogatego Serca” Muzeum Okręgowe w Toruniu, kwiecień-maj 2015, na stronie 94, opis na stronie 42, poz. 73.