Józef Rapacki, (1871-1929), Wieże kościoła Mariackiego w Krakowie, przed 1914
Estymacje:
221 - 256 EUR
Technika: litografia, papier Wymiary: 5035 cm Sygnatura: opisany wzdłuż dolnej krawędzi: "Marienturm in Krakau, Original-Litographie von Josef von Rapacki, Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst in Wien"