akwaforta, akwatinta; 34,5 x 44,5 (wymiar kompozycji); 53,5 x 79 (wymiar arkusza)
sygn. p. d.: KACPER BOŻEK (ołówkiem), opisane śr. d.: BOŻEK BAROKOWY (ołówkiem) oraz numerowane l. d.: 43/50 (ołówkiem)