olej, płótno; 37,5 x 43,5 cm;
sygn. l. d.: KStabrowski;
na odwrocie, na blejtramie napis: Staw Jana Okunia (ołówkiem).
Zapewne stawy [Łowisko] Okonia w mazowieckim Janówku [?].