Héron
de Villefosse, Mojżesz Kisling wyd. Aux Dépens D’Un Amateur, Paryż 1959; egzemplarz 127/230; ilustracje Mojżesza Kislinga, litografia Amadeo Modiglianiego; papier czerpany, 12 barwnych ilustracji; stan zachowania bardzo dobry |