offset/ papier, 84 x 57 cm
sygn. i dat. p.g.: W.
GÓRKA 63
stan zachowania: bdb –
Oferujemy artystyczne opakowanie na prezent zakupionych prac!
Zlecenie usługi prosimy zgłaszać 6 h przed odbiorem
osobistym w salonie.