akryl, olej, płótno, 30x40 cm
sygn. p.d.: Michał Baca ‘16, opisany na odwrocie: Michał Baca “Wiszące ogrody” akryl, olej na płótnie 30x40 cm 2016 r.
akryl, olej, płótno, 30x40 cm