olej, płótno; 147 x 114 cm;
sygn. i dat. l. d.: 1990. / E. DWURNIK; napis p. d.: MŁAWA;
na odwrocie na płótnie opis autorski: 1391 / 1990 / E. DWURNIK / NR: IX.421.1391 / MŁAWA.