olej, płótno, 73 × 92 cm
sygn. i opisany na odwrocie: J. Sempoliński, Studium światła i przestrzeni, 1968, na blejtramie naklejka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych Plac Małachowskiego 3, Warszawa
olej, płótno, 73 × 92 cm
30 000 | |||
> | 2 000 | ||
100 000 | |||
> | 5 000 | ||
200 000 | |||
> | 10 000 | ||
500 000 | |||
> | 20 000 | ||
1 000 000 | |||
> | 50 000 | ||