Andrzej Onegin-Dąbrowski(1934-1986)
Ściana(1975) film rumuński, reż. Constantin Vaeni sygn.p.śr.
offset, papier, 80x56.5 cm
nakład 6.000
stan zachowania: dobry
Marek Freudenreich(ur.1939)
Słońce wschodzi raz na dzień(1968) film polski, reż. Henryk Kluba nsygn.
offset, papier, 84x58 cm
nakład 9.000
stan zachowania: średni
Marek Freudenreich?
Drogi do ojczyzny(1975) film polski, reż. Wincenty Ronisz nsygn.
offset, papier, 84x58.5 cm
nakład 12.700
stan zachowania: dobry
Mirosław Gara(czynny 1987-1995)
Sonata Marymoncka(1987) film polski, reż. Jerzy Ridan sygn.p.śr.
offset, papier, 67x97 cm
nakład 6.825
stan zachowania: dobry
Wiktor Górka(1922-2004)
Beethoven(1977) film NRD, reż. Horst Seemann sygn.dat.p.d.
offset, papier, 58.5x40 cm
nakład 5.350
stan zachowania: bardzo dobry
Wiktor Górka(1922-2004)
Ciemna rzeka(1974) film polski, reż. Sylwester Szyszko nsygn.
offset, papier, 81x57.5 cm
nakład 13.100
stan zachowania: dobry