2

Marzena Bis, Coca

add Vaše poznámka
Popis položky
rok: 2014
technika: olej, płótno
wymiary: 80 x 80 cm
Aukce
IX STALOWA AUKCJA MŁODEJ SZTUKI
Datum
05 Listopad 2014
Vyvolávací cena
118 EUR
Prodejní cena
118 EUR
Konečná cena bez aukčního poplatku
118 EUR
Zobrazení: 40 | Oblíbené: 0
Aukce

Galeria Stalowa

Datum
05 Listopad 2014
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Licitace naživo se u této aukce koná na externím serveru. Chcete-li se zúčastnit licitace, nastavte na zvolené položky limity. Budou zaslány pořadateli aukce.
Aukční poplatek
12.00%
Příhozy
  0

Podmínky používání
O aukci
O prodejci
Galeria Stalowa
ul. Stalowa 26
03-426 Warszawa
+48606864943
Otevírací doba
poniedziałek - niedziela: 12:00 - 19:00
Příjem položek do aukcí
ul. Stalowa 26
03-426 Warszawa