921

VF+/XF-
add Vaše poznámka
Popis položky
Zachovalost: VF+/XF-
Odhady: 1 187 EUR | 4 000 PLN
POLSKA, medal okolicznościowy - pokojowy autorstwa S.Dadlera, 1628 r., Aw: Alegoria Wojny z mieczem i gałązką oliwną, po prawej stronie alegoria Pokoju z ulem i łopatą (z sygn. S D), powyżej duch święty i napis VDMIAE (Verbum Domini Manet in Aeternum), poniżej data MDCXXVII, w otoku napis w dwóch rzędach, Rw: Dziecię Jezus w wieńcu z obłoków, obok po lewej stronie baranek, po prawej lew, Więcek 43, srebro, 52 mm, 32,50 g, drobne uderzenia na rancie i wada blachy, patyna
Aukce
38 aukcja WCN
Datum
31 Květen 2008
Vyvolávací cena
950 EUR
Odhady
1 187 EUR
4 000 PLN
Zachovalost
VF+/XF-
Prodejní cena
1 045 EUR
Navýšení
110%
Zobrazení: 2 | Oblíbené: 0
Aukce

WCN

38 aukcja WCN
Datum
31 Květen 2008
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Licitace naživo se u této aukce koná na externím serveru. Chcete-li se zúčastnit licitace, nastavte na zvolené položky limity. Budou zaslány pořadateli aukce.
Aukční poplatek
Ne méně než 0 EUR pro tuto položku
Příhozy

Podmínky používání
O aukci
O prodejci
WCN
Warszawskie Centrum Numizmatyczne Marek Kondrat
ul. Hoża 43/49 lok. 6
00-681 Warszawa
+48 22 625 67 97
Otevírací doba
pondělí
Zavřeno
úterý
Zavřeno
středa
Zavřeno
čtvrtek
Zavřeno
pátek
Zavřeno
sobota
Zavřeno
neděle
Zavřeno