olej, płótno; 140,5 x 76,5 cm;
sygn. p. d.: [monogram wiązany artysty] / 1999 / TOMASZ / KARABOWICZ;
sygn. dat. i opisany na odwrocie.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené