olej,
płótno, 89,5 x 116 cm, sygn. i opisany w dwóch miejscach na licu: Martwa natura z zabawkami w tonacji perłowej - 1994 | K.
Bereźnicki oraz: 1994 -
Sopot | Gry i zabawy I (nieczytelne) | KBereźnicki
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené