Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., Brakteat guziczkowy, Kujawy? Av.: Stojący rycerz w hełmie trzyma proporzec i krzyż.
XF
addVaše poznámkacreate
Popis položky
Zachovalost: XF
Kop. - waga 0,15 g, śr. 16,63 mm, ładny połysk menniczy, szara patyna, dotychczas niepublikowana imitacja brakteata krzyżackiego, bardzo rzadki.
ŠtítkyBETA