Brakteat guziczkowy II poł. XIII w., Brakteat guziczkowy, nieokreślona dzielnica, Av.: Stojący książę trzyma miecz i krzyż.
VF
addVaše poznámkacreate
Popis položky
Zachovalost: VF
Kop. -, Wieleń 246, Radzanowo 143, waga 0,12 g, śr. 15,18 mm, wysoki, plastyczny relief, ładna patyna, blacha z połyskiem, prześwitka, bardzo lekki i mały, obol lub zdewaluowany denar.
ŠtítkyBETA