Kop. 8085, Gerb. 1, Gum. 809, piękny połysk menniczy wpadający w lustro, ładna patyna, mennicze uszkodzenie krążka, pomimo defektu ponadprzeciętnie zachowany egzemplarz.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené