Pomorze Zachodnie, Brakteat guziczkowy, koniec XIII w., Biskupstwo Kołobrzeskie, Av.: Dwa skrzyżowane pastorały.
VF-XF
addVaše poznámkacreate
Popis položky
Zachovalost: VF-XF
Kop. 4672a R5, waga 0,33 g, śr. 14,96 mm, bardzo cieżki krążek, patyna, połysk, rzadki.
ŠtítkyBETA