Pomorze Zachodnie, Brakteat guziczkowy, Strzałów, koniec XIII w., Av.: Proporzec, przed nim duża kulka.
VF
addVaše poznámkacreate
Popis položky
Zachovalost: VF
Kop. 4822- tu jako Taglim, Dbg.P - waga 0,25 g, śr. 14,60 mm, patyna.
ŠtítkyBETA