Datowanie: 1908 r.
sygnatura: sygn. i dat. p. d.: "J. Rosen / 1908"
Technika: gwasz, akwarela/papier
Wymiar: 17 x 21,5 cm w św. p-p.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené