Bardzo rzadka odbitka w srebrze.
Awers: Głowa Napoleona w prawo, NAPOLEON EMP ET ROI;
Rewers: Napoleon koronujący klęczącą przed nim kobietę, po bokach kaduceusz i akrostolion, w odcinku napis LIBERTAS DANTISCO RESTITVTA MDCCCVII;
H-Cz 4295, Bramsen 652;
srebro 36,7, średnica 41 mm
nieczytelna/przytarta punca na rancie, na wysokości EMP,
miejscowe ślady przetarcia