akryl/płótno, 100 x 130 cm, sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Apeiron 133 | Acryl 100 x 130 cm. 2018 r. | Franciszek Ledóchowski'
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené