olej, tektura; 34,5 x 46,2 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p. d.: Gabriela Obremba 1984 (? - data słaboczytelna).
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené