olej, płótno, 65 x 81 cm, sygn. l.d.: Menkes
Wystawiany:
Galeria Victor Hartberg, Berlin, 1932 r.
Bibliografia:
Hans Vollmer, Allgemeines Lexikon der Bildenden Kunstler des XX Jahrhunderts
s. 371
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené