tusz, akwarela, papier, 31 x 24 cm w świetle passe-partout
sygn. i p. d.: Tomasz Dominik/2009, opis. u góry: La Nota Rosa-Bella
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené