olej, płótno, 64 × 42 cm
sygn. p. d.: Menkes
na odwrocie: papierowa naklejka z galerii Roosvelt Field Art Center z tytułem obrazu
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené