Andrzejewski Jerzy - Miazga.Wydanie pełne, nie cenzurowane.PULS PUBLICATION LTD.,Londyn (brak datowania);
Andrzejewski Jerzy - Miazga. Wydanie pełne, nie cenzurowane.
(…)„MIAZGA” TO NAJBARDZIEJ REPREZENTATYWNA I KONTROWERSYJNA POWIEŚĆ ANDRZEJEWSKIEGO, KTÓRA JESZCZE PRZED OPUBLIKOWANIEM STAŁA SIĘ LEGENDĄ.
oprawa miękka; wym.19,5x13cm; str.507.Stan więcej niż dobry.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené