Rodziewiczówna Marya, Między ustami a brzegiem pucharu cz. I-II, nakł. N. Żebrowskiej, Warszawa 1918 - 1919, s. 304, wymiary 13,5 x 19 cm. Podpis własnościowy. Półpłótno, z przetarciami. Przybrudzenia.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené