Bratkowski Roman, Kapliczka przy brzegu morza, lata 20. XX w.
addVaše poznámkacreate
Popis položky
Doplatky:
Olej, tektura; wym.: 31 x 39,7 cm; sygn.. p.d.: R. Bratkowski. Praca w starej ramie. Obraz z cyklu powstającego od roku 1905, przedstawiającego wybrzeże Morza Śródziemnego w okolicach San Remo i na wyspie Capri.
ŠtítkyBETA