Stanisław Tomalak (ur. 1955), Dzika Orlica w Niemojowie, 2020
addVaše poznámkacreate
Popis položky
akwarela, papier, 20 x 28 cm (arkusz), 28 x 37 (oprawa), sygn. p.d.: S.J.A. T.
ŠtítkyBETA