złoto pr. 9K, metal, szkło, skóra; średn. koperty: 2,9 cm, wym. 3,6 x 4,1 cm, wys. 4 mm;
sygn. na tarczy: GP / Girard Perregaux / SWISS.
Szwajcaria, Girard PERREGAUX (od 1791), XX w.
Złoty zegarek o okrągłej kopercie, z tarczą w kolorze jasnego złota z oznaczeniem cyfr w formie wypukłych, złotych linii za wyjątkiem godziny 12 i 6 oznaczonej cyfrą arabską. Z soczewkowym, wypukłym szkłem (zarysowania). Zegarek mechaniczny z sekundnikiem. Pasek współczesny. Dołączone kartonowe etui, wyściełane pluszową tkaniną, w kolorze beżowym z nadrukiem złotymi literami: „GIRARD - PERREGAUX / FINE WATCHES SINCE 1791”.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené