fornirowany czeczotą brzozową; 34,6 x 60,5 x 60,5 cm;
Włochy, ok. poł. XX w.
Kwadratowy, wsparty na deskowych podporach, esowato wygiętych, wyciętych z obrzeża blatu.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené