Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
485

[KATALOG 50 AUKCJI WARSZAWSKIEGO CENTRUM NUMIZMATYCZNEGO]. Podobna jest moneta nasza do urodnej panny

add Vaše poznámka
Popis položky
[KATALOG 50 AUKCJI WARSZAWSKIEGO CENTRUM NUMIZMATYCZNEGO]. Podobna jest moneta nasza do urodnej panny. Mała historia pieniądza polskiego. Napisał Borys Paszkiewicz. Zilustrowało i wydało jako katalog swej 50 aukcji Warszawskie Centrum Numizmatyczne. W-wa 2012. Naświetlanie i druk Agrapress, Nowa Biała k/Płocka. Format 23/31 cm. s. VI, 234. Opr. artystyczna pełna skóra. Futerał. Oprawa książki wykonana całkowicie ręcznie przez właścicieli i zespół LIBRARIUM (Pracownia Introligatorska LIBRARIUM Dominika Lidia Borysławska) wiosna - lato 2012. Do oprawy użyto szlachetnej skóry koziej. Na oprawie umieszczono wielokolorową mozaikę skórzaną. Kapitałka haftowana ręcznie na 2 igły. Złocenia wykonano na białko, złotem 23 ¾ karata, wykorzystując najlepsze dawne techniki złoceń. Na wyklejce książki oraz oklejce futerału zastosowano marmurek ręcznie barwiony w/g technik renesansowych. Grzbiet 9-polowy, zwięzy wypukłe, 4 szyldziki z złoconymi napisami. Brzegi kart barwione na czerwono. Książka wykonana na specjalne zamówienie Centrum. Wklejony certyfikat podpisany odręcznie przez Dominikę Borysławską. Wspaniały, piękny egzemplarz.
Aukce
Aukce antikvariátů
Datum
30 Říjen 2020 CET/Warsaw
Vyvolávací cena
179 EUR
Prodejní cena
209 EUR
Navýšení
117%
Zobrazení: 199 | Oblíbené: 4
Aukce

Antykwariat Tom

Aukce antikvariátů
Datum
30 Říjen 2020 CET/Warsaw
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy

Podmínky používání
O aukci
O prodejci
Antykwariat Tom
Antykwariat Tom
ul. Żelazna 91
00-879 Warszawa
+48 226201301