Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
15

Gossia ZIELASKOWSKA (pseud.), Yellow Fluo HDIYL Map, 2017 r.

add Vaše poznámka
Popis položky
Doplatky: +5% / 3% Droit de suite

Gossia ZIELASKOWSKA (pseud., ur. 1983 r.)
Yellow Fluo HDIYL Map, 2017 r.
olej na płótnie, 100 x 100 cm x 2 (dyptyk)
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘„YELLOW FLUO HDIYL MAP” | (dyptyk) | 2017 | Gossia Zielaskowska’

Dyplom Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (2009). Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2008/2009). Laureatka Grand Prix I Ogólnopolskiego Konkursu Malarskiego Zadra, Galeria Zadra, Warszawa (2008). Uczestniczka Międzynarodowych Targów Sztuki w Stambule, wystawa młodych polskich artystów "Horizon" (Turcja, 2012) oraz SCOPE Miami (USA, 2012). Jej prace zostały zakwalifikowane do Międzynarodowego Biennale Sztuki Współczesnej we Florencji (Włochy, 2009). Znalazła się na 19. miejscu w rankingu młodych polskich artystów Kompas Sztuki (2014). Uczestniczka wystaw zbiorowych, m.in.: II Międzynarodowego Konkursu Malarskiego "Przestrzeń publiczna - Konteksty", Centrum Kultury Zamek, Poznań (2010); Warszawskiego Festiwalu Sztuki Ground Art, Galeria Fibak, Warszawa (2011); Finału 42.Biennale Bielska Jesień (2015) Galeria BWA Bielsko-Biała; Autorka wystaw indywidualnych, m.in: "Sen z butelki po oranżadzie", Galeria Bekos, Poznań (2008); "Malarstwo", Galeria Zadra, Warszawa(2009); „Kobieca intuicja” oraz "Przestrzeń gestu", Galeria Fibak, Warszawa (2010, 2014); „Lost Map”, Galeria Sztuki Współczesnej PROFIL, Centrum Kultury Zamek, Poznań (2017)

Aukce
2. podzimní aukce umění
Datum
06 Listopad 2020 CET/Warsaw
Vyvolávací cena
658 EUR
Prodejní cena
žádné nabídky
Položka už není dostupná
Zobrazení: 139 | Oblíbené: 0
Aukce

NEXT - Aukcje Sztuki

2. podzimní aukce umění
Datum
06 Listopad 2020 CET/Warsaw
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy
  > 3 000

Podmínky používání
O aukci
O prodejci
NEXT - Aukcje Sztuki
Galeria Sztuki NEXT
ul. Poznańska 31
85-129 Bydgoszcz
+48 509 351 515
Zákazníci kupující díla tohoto umělce kupovali také