Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
11422

add Vaše poznámka
Popis položky
1940 Főméltóságú herceg Esterházy Pál magyar hitbizományi és magán házikezelésű mezőgazdasági üzemeinek adati. 1940. Benne az intézőségekkel, az intézőségek adataival, épületek, állatállomány, szántóföldi termelés, holtleltári felszereléssel, intézőségenként térképpel ...stb. Aranyozott kissé kopott egészvászon-kötésben, 3 sztl. lev. +238 p.+ 27 térkép (20x16 cm és 59x45 cm közötti méretben, 1: 75,000, és 1:200,000 méretarányokkal.)
Aukce
34. Hlavní aukce - umění
Datum
07 Listopad 2020 CET/Budapest
Vyvolávací cena
22 EUR
Zobrazení: 15 | Oblíbené: 0
Aukce

Darabanth

34. Hlavní aukce - umění
Datum
07 Listopad 2020 CET/Budapest
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Licitace naživo se u této aukce koná na externím serveru. Chcete-li se zúčastnit licitace, nastavte na zvolené položky limity. Budou zaslány pořadateli aukce.
Aukční poplatek
22.00%
Příhozy

Podmínky používání
O aukci
O prodejci
Darabanth
Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co.
Andrássy St. 16
1061 Budapest
+3613174757
Otevírací doba
pondělí
10:00 - 17:00
úterý
10:00 - 17:00
středa
10:00 - 17:00
čtvrtek
10:00 - 17:00
pátek
10:00 - 17:00
sobota
10:00 - 19:00
neděle
Zavřeno