Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
7

Julian Fałat (1853 - 1929), "Klimczok widziany z Bystrej", 1928 rok

add Vaše poznámka
Popis položky

litografia na papierze, 20 x 26,5 cm, sygnowana i opisana na płycie w lewym, dolnym rogu: "Fałat Bystra".

Praca pochodzi z Teki Autolitografii Czartaka wydanej w 1928 roku, odbitej w Zakładzie A. Pruszyńskiego w Krakowie. Teka opisana w opracowaniu M. Grońskiej "Grafika w książce, tece, albumie" z 1994 roku pod nr 29.

Aukce
Mikulášská aukce pro znalce
Datum
06 Prosinec 2020 CET/Warsaw
Vyvolávací cena
216 EUR
Prodejní cena
254 EUR
Konečná cena bez aukčního poplatku
216 EUR
Navýšení
118%
Zobrazení: 211 | Oblíbené: 0
Aukce

Connaisseur

Mikulášská aukce pro znalce
Datum
06 Prosinec 2020 CET/Warsaw
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy

Podmínky používání
O aukci
O prodejci
Connaisseur
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7
31-042 Kraków
+48 503 51 71 71
Zákazníci kupující díla tohoto umělce kupovali také