Joanna Misztal (ur. 1967), Ostatnia hortensja, 2020
addVaše poznámkacreate
Popis položky
technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. po prawej stronie u dołu: J. Misztal 2020
ŠtítkyBETA