olej, płótno, 74 × 87,5 cm
sygn. l. d.: Z. Przebindowski
na odwrocie, na płótnie napis autorski ołówkiem: „Ulica w Gdyni” oraz data: 28. 49 r.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené