serigrafia/papier, 60,5 x 81 cm (wymiary w świetle passe-partout)
sygnowana i datowana oł. p.d.: Jerzy Nowosielski 1997, opisana l.d.: 37/50 (numeracja odbitki)
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené