ołówek, akwarela, papier; 21 x 52 cm;
sygn. i dat. l. d.: FS [inicjał wiązany] 16/82;
na odwrocie stempel ze zbiorów - okragły oraz stempel z podpisem mikołaja
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené