Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
707

Irena Lorentowicz (1908-1985), Pożegnanie, lata 50 XX w.

add Vaše poznámka
Popis položky
Odhady: 268 - 447 EUR
piórko, kalka / 10,5 x 10,5 cm
41 x 36 cm, wymiary z ramą
sygnatura ołówkiem p.d.: ‘IRENA LORENTOWICZ’
numer inwentarzowy: 82/16/12/2019/poz.2
POCHODZENIE:
twórca
kolekcja prywatna, Bielsko-Biała
Aukce
Předvánoční aukce umění
Datum
03 Prosinec 2020 CET/Warsaw
Vyvolávací cena
89 EUR
Odhady
268 - 447 EUR
Prodejní cena
žádné nabídky
Položka už není dostupná
Zobrazení: 49 | Oblíbené: 0
Aukce

Damma

Předvánoční aukce umění
Datum
03 Prosinec 2020 CET/Warsaw
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy

Podmínky používání
O aukci
O prodejci
Damma
Debiut Ambasador Marki Młodych Artystów Sp. z o.o.
?
43-300 Bielsko-Biała
+48 504818699