olej, płótno / 40 x 50 cm
43 x 53 cm, wymiary z ramą
sygnatura i data p.d.: ’inicjały, 2014’
numer inwentarzowy: 9/6/12/2018
POCHODZENIE:
twórca
Anna Art Gallery, Białystok
kolekcja prywatna, Warszawa
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené