Rozšířené vyhledávání Rozšířené vyhledávání
52

Inez White, Letnie opowieści

add Vaše poznámka
Popis položky
olej, kolaż, karton, 50 x 70, sygn. na odwrocie, 2020.

Inez WHITE (1966)
Studiowała malarstwo na wydziale Malarstwa Grafiki i Rzeźby w Państwowej Wyższej Szkole Sztuk Plastycznych we Wrocławiu, gdzie uzyskała dyplom z wyróżnieniem. Tworzy malarskie kompozycje na płótnie, kartonie, papierze inspirowane naturą, muzyką, pejzażem. Maluje także martwe natury i portrety stosując własną technikę. Oprócz malarstwa olejnego posługuje się akwarelą oraz mozaiką szklaną. W swojej twórczości wykorzystuje doświadczenia dotyczące materii oraz struktury obrazu. Kolor, materia, kompozycja to podstawowe zagadnienia, którymi się zajmuje.
Aukce
Mladé umění
Datum
05 Prosinec 2020 CET/Warsaw
Vyvolávací cena
224 EUR
Prodejní cena
257 EUR
Konečná cena bez aukčního poplatku
224 EUR
Navýšení
115%
Zobrazení: 94 | Oblíbené: 0
Aukce

DESA Kraków

Mladé umění
Datum
05 Prosinec 2020 CET/Warsaw
Průběh licitace

Licitovat se budou všechny položky

Aukční poplatek
OneBid nevybírá žádné doplatky za licitaci.
Příhozy

Podmínky používání
O aukci
O prodejci
DESA Kraków
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Otevírací doba
pondělí
10:00 - 18:00
úterý
10:00 - 18:00
středa
10:00 - 18:00
čtvrtek
10:00 - 18:00
pátek
10:00 - 18:00
sobota
10:00 - 14:00
neděle
Zavřeno
Zákazníci kupující díla tohoto umělce kupovali také