olej, płótno, 100x120 cm, sygn. p.d.: JDesperak, opisany na odwrocie: Joanna Jeżewska-Desperak "W słonecznej Materze" olej na płótnie, 100x120 cm 2020 r.
Naposledy prohlížené
Chcete-li vidět seznam položek, přihlaste se
Oblíbené